Manager

Gestion

Mme. Elizabeth Keegan
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

ekeegan@lloret.org

Administration

Administration

Mme. Laura Teira
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

lteira@lloret.org

Communication

Communication et Presse

Mme. Anna Riera
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

ariera@lloret.org

Marketing

Marketing

Mme. Bibiana Pous
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

bpous@lloret.org

 

Promotion

Mme. Cristina Rebled
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

crebled@lloret.org

Qualité

Qualité

Mme. Sandra Jiménez
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

sjimenez@lloret.org

Attention visiteurs

Office du tourisme central

Office du tourisme central
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
Telèfon: +34 972 365 788
Fax: +34 972 367 750

central-turisme@lloret.org

 

Office du tourisme Musée de la mer

Office du tourisme Musée de la mer
Passeig de Camprodon i Arrieta, 2 (17310). Lloret de Mar
Telèfon: +34 972 364 735
Fax: +34 972 360 540

lloret-turisme@lloret.org

 

Oficina de Turisme Terminal

Oficina de Turisme Terminal
Lloret de Mar (17310)
Telèfon: +34 972 372 943
Fax: +34 972 367 750

turisme-terminal@lloret.org

Lloret CB

Lloret Convention Bureau

Mme. Montse Belisario
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

mbelisario@lloret.org