Gerència

Gerència

Sra. Elizabeth Keegan
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

ekeegan@lloret.org

Administració

Administració

Sra. Laura Teira
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

lteira@lloret.org

Comunicació

Comunicació i premsa

Sra. Anna Riera
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

ariera@lloret.org

Màrqueting

Màrqueting

Sra. Bibiana Pous
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

bpous@lloret.org

 

Promoció

Sra. Cristina Rebled
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

crebled@lloret.org

Qualitat

Qualitat

Sra. Sandra Jiménez
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

sjimenez@lloret.org

Atenció al visitant

Oficina de Turisme Central

Oficina de Turisme Central
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
Telèfon: +34 972 365 788
Fax: +34 972 367 750

central-turisme@lloret.org

 

Oficina de Turisme Museu del Mar

Oficina de Turisme Museu del Mar
Passeig de Camprodon i Arrieta, 2 (17310). Lloret de Mar
Telèfon: +34 972 364 735
Fax: +34 972 360 540

lloret-turisme@lloret.org

 

Oficina de Turisme Terminal

Oficina de Turisme Terminal
Lloret de Mar (17310)
Telèfon: +34 972 372 943
Fax: +34 972 367 750

turisme-terminal@lloret.org

Lloret CB

Lloret Convention Bureau

Sra. Montse Belisario
Avinguda de les Alegries, 3 (17310). Lloret de Mar
+34 972 365 788

mbelisario@lloret.org